Kağıt vs. Sanal Mağaza Mesafeli Satış Sözleşmesi

Kağıt vs. internet mağazamız, ürünlerimizi bilgisayar ortamından satın almanıza imkan verecek bir online alışveriş sitesidir.

Resmi ünvanımız Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd Şti. ‘dir, Kağıt vs. Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin markasıdır.

Bu Web Sitesi dahilinde yapılacak satın almalara ait genel koşulları aşağıda okuyabilirsiniz. Bu web sitesini kullanmanız genel koşullara rıza gösterdiğiniz anlamına gelecektir. Herhangi bir sorunuz olması halinde lütfen bizimle telefon ya da e-posta yolu ile irtibata geçin.

Aşağıdaki koşullar aşağıdaki firmaya ait olan bu web sitesindeki ürünlerin satışını düzenlemektedir:

Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

İstasyon Yolu Sokak, No 3/1 Altıntepe Maltepe İstanbul 34840

Küçükyalı V.D.  Vergi No: 7340001260

Müseccel Haklar

Bu web sitesindeki tüm resimler, tasarımlar, simgeler, grafikler, fotoğraflar, görüntüler ve diğer her türlü unsur Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti’nin münhasır mülkiyetindedir.

Bu web sitesindeki unsurlar, Kağıt vs. ve/veya ticari markaları ile tanımlanmış olan ürünlerin satışa sunulması amacıyla tasarlanmış durumdadır. Bu tür unsurların kopyalanması veya kullanımı hiçbir türden müseccel hakkın aktarımını ifade etmez. Bu web sitesindeki (yazılım dahil olmak üzere) unsurlar üzerinden gerçekleştirilen çoğaltma, yayımlama, aktarım, değişiklik veya dağıtım açık bir şekilde yasaklanmıştır.

İletişim

0216 372 73 65  Pazartesi – Cuma günleri 9:00 – 18:00 arasındadır.

Garantimiz

Bu web sitesinde sunulan ürünlerden memnun kalmamanız durumunda 1 hafta içerisinde kargo ile iade edebilir, ücret iadesi alabilirsiniz.

Ödeme Metodu ve Güvenli Online İşlemler

Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. banka havalesi ile ödeme ve Visa, Visa Electron, Mastercard, Amex ve Diners’ın yanı sıra Bonus, Flexi ve Shop and Miles gibi kredi kartları (Taksit seçeneği ile) veya debit kartlarla yapılan ödemeleri kabul edecektir

Kredi kartları veya debit kartlar kullanılarak yapılan ödemeler için, karttan online sipariş tutarı kadar yani gerçek zamanlı olarak bir para blokesi alınır, ancak tüm belirtilen ayrıntıların doğruluğundan emin olunduğu ve talep edilen ürünlerin stokta bulunduğu teyit edildiği zaman ilgili finansal kuruluşun ödeme ağ geçidi üzerinden sipariş sevk edildiğinde bu tutar karttan tahsil edilir. Ödeme sisteminde maksimum güvenliği sağlamak için, Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. elektronik ticaret konusunda lider finansal kuruluşların güvenli ödeme sistemlerini kullanır. Bu yolla, gizli ödeme ayrıntıları direkt olarak ve şifreli bir şekilde (SSL) ilgili finansal kuruluşa iletilmektedir.

Visa ve MasterCard ile yapılan ödemeler için, Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. yalnızca Verified by Visa ve MasterCard SecureCode işaretleri ile tanımlanabilen 3D Güvenli uluslararası protokolünü kullanan SEC (Güvenli Elektronik Ticaret) işlemlerini kabul etmektedir. Güvenli Elektronik Ticaret, temel amacı İnternet işlemlerinde güvenliği garanti etmek olan bir inisiyatiftir. Ödeme güvenli ödeme ağ geçidi üzerinden yapıldığında, sistem kredi kartının Güvenli Elektronik Ticaret için etkin kılınmış olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder. Sonrasında kartın sahibi olan banka ile irtibat kurar ve kişisel bir onay kodu vasıtasıyla işlem için onay talep eder. İşlem yalnızca kredi kartının sahibi olan banka onay kodunu teyit ettiğinde geçerli olarak kabul edilir. Aksi halde işlem reddedilecektir.

“Güvenli Ödeme” sistemine ilave bir emniyet önlemi olarak ve İnternet üzerinden sahtekarlığı önleme hususunda işbirliği sağlamak üzere Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. satın alınmış olan ürünlerin siparişte belirtilen ayrıntılara uygun bir şekilde sevk edilmesini garanti etmek için müşteri tarafından sağlanan kişisel bilgileri kontrol etme ve uygun gördüğü her türlü önlemi alma (siparişin iptal edilmesi dahil olmak üzere) hakkını saklı tutar.

Değiştirmeler ve iadeler

Eğer aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürünü, size ulaştığı tarihten itibaren yedi (7) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade ya da değişim işlemlerinde fatura ile birlikte ürüne iliştirilmesi gerekmektedir.

İadeler aşağıdaki adrese kargoyla ile yapılabilir (pakedi taahhütlü posta ile göndermenizi tavsiye ediyoruz):

Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mücahit Sokak, Çimen Apt. No 7 Daire 2
Suadiye – Kadıköy – İSTANBUL 34740

Kayıtlı Kullanıcılar

Kağıt vs.’den ürün satın alınması için kayıt olmak gerekli değildir. Ancak, sunulmuş olan veriler, siparişin işlemden geçirilmesi ve sonraki alışverişlerinizin mümkün olan en kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesi için magaza.kagitvs.com veri tabanında saklanacaktır.

Kayıt olma esnasında tüm kullanıcılar sistemin kendilerini otomatik olarak tanımalarını isteyebilir. Bu durum kullanıcılar için alışveriş işlemini hızlandıracak olup, kişisel bilgilerine erişmek için daha öncesinde sisteme giriş yapmalarına gerek kalmayacağından, kullanıcıların bilgilerine direkt bir şekilde erişmelerine imkan verecektir. Otomatik tanımlama, cookies (tanımlama bilgileri) ile gerçekleştirilir. Eğer kullanıcılar sistemin kendilerini otomatik olarak tanımasını isterse, Kağıt vs. bu kullanıcılardan yalnızca farklı bir bilgisayardan Kağıt vs.’de oturum açtıklarında veya geçici İnternet dosyalarını (geçici bellek ve/veya tanımlama bilgileri) silmiş olduklarında kendilerini tanıtmalarını isteyecektir.

Kayıtlı bir kullanıcı olarak, dilerseniz normal posta veya e-posta üzerinden Kağıt vs. yayımları ile ilgili bilgiler size gönderilecektir.

Güvenlik ve Gizlilik

Kağıt vs.’ye sunduğunuz bilgiler yalnızca alışveriş siparişlerini işlemek, web sitesi üzerinde gezinmeyi ve Kağıt vs. ürünlerinin satın alınmasını kolaylaştırmak ve bu web sitesi ve/veya genel olarak Kağıt vs.  ile bağlantılı yeni ürünler, özel teklifler ve haberlerle ilgili olarak sizi e-posta ve/veya normal posta üzerinden bilgilendirmek için kullanılacaktır.

Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. müşteriler tarafından sunulmuş olan bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını garanti eder. Sunulan bilgiler bir SSL protokolü ile Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti. sunucusunda toplanacak ve azami gizliliği garanti etmek üzere bilgilerin gönderilmesi esnasında şifrelenecektir. Sunucu şunları otomatik olarak tanır: IP adresi, web sitesine giriş ve çıkış tarihi ve saati, indirilmiş olan dosyalar.

Alınmış olan tüm kişisel bilgiler yasal düzenlemelere uygun olarak kullanılacaktır. Bu web sitesinin kullanıcıları kayıt formunda bulunan bilgilere her zaman erişebilir ve e-posta yazılı olarak başvurup bilgileri değiştirebilir ve iptal edebilir.

Zaman

Kağıt vs. alışveriş sitesinden tüm yıl boyunca haftanın 7 günü ve her gün 24 saat alışveriş yapabilirsiniz.

Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi

Bu alışveriş koşulları Türk kanunlarına tabidir. Satışların Punto Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin adresinde gerçekleştirildiği kabul edilecektir. Tarafların bu sözleşme ile ilgili olarak anlaşmazlığa düşmesi halinde, yetkili yargı yetkisi her durumda mütekabil yargı yetkisi olacaktır.

Vazgeçme hakkı

Uzaktan Satış Yönergeleri uyarınca, tüm müşterilerimizin, Kağıt vs.’den yapmış oldukları siparişlerden vazgeçme haklarını kullanmak üzere 7 iş günü süreleri bulunmaktadır (siparişlerini almış oldukları günün ertesi günden başlayacak şekilde).

Bu durumda, Kağıt vs. siparişinizin tamamını iade edecek olup, tarafımıza siparişin tamamını iade etmeniz gerekmektedir.

Sipariş, masrafları müşteriye ait olmak üzere siparişin posta yoluyla alınma gününden itibaren 7 iş günü içerisinde merkez adresimize kargolamaları gerekmektedir.